Facebook

Linkedin

 

Zespół

Partnerzy

GJF_8586

Damian Wojnowski

Adwokat

Specjalizuje się w doradztwie na rzecz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego, w szczególności w procesach sądowych

Czytaj więcej
Sesja HWW

Mikołaj Hewelt

Adwokat, doradca podatkowy i restrukturyzacyjny

Specjalizuje się w zakresie doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego oraz podatkowego, jak również prowadzeniu postępowań kontrolnych i podatkowych.

Czytaj więcej

 Of Counsel

mariusz_b

Mariusz Hewelt

Radca prawny

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego na rzecz jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów gospodarczych

Czytaj więcej
Konrad Mlynkiewicz 1

Konrad Młynkiewicz

Radca prawny

Specjalizuje się w doradztwie w zakresie prawa administracyjnego, w tym szeroko rozumianej praktyki prawa rynku nieruchomości, prawa publicznego oraz ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej
dr Anna Szuminska

dr Anna Szumińska

Radca prawny

Specjalizuje się w bieżącym doradztwie z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych.

Czytaj więcej

 Managing Associate

GJF_8492

Aleksandra Lindner

Adwokat, mediator sądowy

Specjalizuje się w prawie handlowym, energetycznym i gospodarczym. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w dużej warszawskiej kancelarii adwokackiej oraz jako prawnik wewnętrzny w spółkach z branży energetycznej, finansowej oraz nowych technologii

Czytaj więcej

 Senior Associate

Sesja HWW

Przemysław Przyżycki

Radca prawny

Jest radcą prawnym z ponad pięcioletnim doświadczeniem w świadczeniu pomocy prawnej. Specjalizuje się w prowadzeniu gospodarczych sporów sądowych oraz kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Czytaj więcej
_DSC4440-Magda

Magdalena Sobolewska

Radca prawny

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, polegającej m.in. na przygotowywaniu dokumentacji celem dokonania rejestracji, transformacji lub likwidacji spółek prawa handlowego oraz doradztwie prawnym związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Czytaj więcej

 Associate

sulima — kopia

Anna Sulima

Radca prawny

Radca prawny, z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, głównie średnich i dużych przedsiębiorstw.

Czytaj więcej
vincenzo

Vincenzo Mangiapane

Avvocato (włoski adwokat)

Specjalizuje się w włoskim prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa handlowego, nieruchomości, oraz dochodzenia należności pieniężnych.

Czytaj więcej
Sesja HWW

Zuzanna Bokina-Kiełbasa

Aplikant radcowski

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym oraz kompleksowej obsłudze przedsiębiorców.

Czytaj więcej
agataburandt

Agata Burandt

Adwokat

Specjalizuje się w prawie pracy, prawie gospodarczym oraz komparatystyce prawa polskiego i włoskiego.

Czytaj więcej
piotr-magda

Piotr Magda

Radca prawny

Posiada szerokie doświadczenie w zakresie obsługi postępowań sądowych, administracyjnych, podatkowych oraz sądowo-administracyjnych dotyczących zarówno klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych.

Czytaj więcej
Sesja HWW

Karolina Kochańska

Aplikant adwokacki

Specjalizuje się w prawie cywilnym i windykacji długów na każdym etapie postępowania, w szczególności w dochodzeniu roszczeń w sprawach o zapłatę.

Czytaj więcej
adrian-łukasik

Adrian Łukasik

Aplikant radcowski

Na co dzień zapewnia bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych w tym w zakresie przekształceń i połączeń spółek, opracowuje umowy i opinie prawne oraz przygotowuje dokumentację celem dokonania rejestracji, transformacji lub likwidacji spółek prawa handlowego.

Czytaj więcej
Sesja HWW

Mateusz Kowalski

Aplikant radcowski

Moje doświadczenie obejmuje m.in. świadczenie usług bieżącego doradztwa podatkowego, przygotowywanie opinii prawnopodatkowych, sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych, przeprowadzenie przeglądów podatkowych.

Czytaj więcej

 Administracja

katarzyna-gorniak

Katarzyna Górniak

Office Manager

Jest odpowiedzialna za całościowy nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura kancelarii. Odpowiada za kwestie rozliczeń finansowych z klientami kancelarii.

Czytaj więcej