1. HWW
 2. /
 3. Usługi
 4. /
 5. Upadłość i restrukturyzacja

Restrukturyzacja i upadłość


Kancelaria HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego w obszarze upadłości i restrukturyzacji. Nasze bogate doświadczenie obejmuje zarówno krajowe, jak i zagraniczne restrukturyzacje oraz postępowania upadłościowe. Zdajemy sobie sprawę, że efektywność, interdyscyplinarność, szybkość działania oraz responsywność są kluczowymi elementami osiągnięcia sukcesu.

Zakres usług:

 • Sprzedaż firmy: Doradzamy i wspieramy klientów w procesach sprzedaży firm, zapewniając kompleksową obsługę prawną i strategiczną. Nasze usługi obejmują przygotowanie i negocjacje umów sprzedaży oraz reprezentację w kontaktach z potencjalnymi nabywcami.
 • Fundusze powiernicze, masa spadkowa i zabezpieczenie majątku: Specjalizujemy się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami powierniczymi oraz w obsłudze spraw związanych z masą spadkową. Pomagamy również w zabezpieczaniu majątku naszych klientów, oferując skuteczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania.
 • Restrukturyzacja sądowa i pozasądowa: Nasze doświadczenie obejmuje pełne wsparcie w procesach restrukturyzacji sądowej. Reprezentujemy klientów w postępowaniach restrukturyzacyjnych, negocjujemy warunki umów i opracowujemy plany restrukturyzacyjne. Oferujemy również doradztwo w zakresie restrukturyzacji pozasądowej, pomagając klientom w reorganizacji ich przedsiębiorstw w sposób nienaruszający postępowania sądowego. Nasze działania obejmują analizę sytuacji finansowej firmy, negocjacje z wierzycielami oraz opracowanie strategii restrukturyzacyjnych.
 • Reprezentacja dłużników w postępowaniach upadłościowych: Specjalizujemy się w reprezentacji dłużników w postępowaniach upadłościowych, oferując pełne wsparcie prawne od momentu zgłoszenia wniosku o upadłość aż po zakończenie postępowania. Naszym celem jest minimalizacja ryzyka i ochrona interesów naszych klientów.

Dzięki naszemu interdyscyplinarnemu podejściu, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych klientów, zapewniając im najwyższy poziom obsługi prawnej. Zapraszamy do współpracy z kancelarią HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy, gdzie każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, a nasi specjaliści zawsze dążą do osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów.

Osoba kontaktowa

Mikołaj Hewelt

Adwokat, doradca podatkowy i restrukturyzacyjny

mikolaj.hewelt@hww.pl
+48 22 100 42 24

Napisz do nas  W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18 lok. 4/L, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000713665, posiadająca REGON: 369257204, NIP: 1132960039.

  W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu przysługuje mi prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy daneosobowe@hww.pl

  Więcej informacji objętych obowiązkiem informacyjnym, w szczególności cele i podstawy przetwarzania danych osobowych oraz przysługujące podmiotom danych uprawnienia, znajdują się pod adresem https://hww.pl/polityka-prywatnosci/.