Sprzedaż spółki


Doradzamy przy sprzedaży spółek, zapewniając wsparcie prawne na każdym etapie transakcji. Nasze usługi obejmują przygotowanie i negocjacje umów sprzedaży spółki, due diligence prawno-finansowe, a także finalizację transakcji. Pomagamy naszym klientom w identyfikacji potencjalnych nabywców, przeprowadzaniu negocjacji oraz zapewnieniu zgodności z obowiązującymi przepisami prawa handlowego i podatkowego.

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie strukturyzacji transakcji, oceny ryzyk prawnych oraz optymalizacji podatkowej. Nasz zespół prawników posiada bogate doświadczenie w transakcjach M&A (fuzje i przejęcia) oraz zapewnia wsparcie w negocjacjach warunków sprzedaży, przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej oraz zarządzaniu ryzykiem prawnym związanym z transakcją.

Nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w realizacji transakcji sprzedaży spółek, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne w zakresie przygotowania i negocjacji umów sprzedaży, due diligence prawno-finansowe oraz finalizacji transakcji. Pomagamy naszym klientom w identyfikacji potencjalnych nabywców, przeprowadzaniu negocjacji oraz zapewnieniu zgodności z obowiązującymi przepisami prawa handlowego i podatkowego.

Nasze usługi obejmują również doradztwo w zakresie optymalizacji struktury transakcji, oceny ryzyk prawnych oraz zarządzania ryzykiem prawnym związanym z realizacją transakcji sprzedaży spółek. Oferujemy wsparcie w negocjacjach warunków sprzedaży, przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej oraz reprezentacji klientów w sporach prawnych dotyczących transakcji sprzedaży spółek. Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne, które pozwala naszym klientom na skuteczne zarządzanie ryzykiem prawnym oraz osiąganie celów biznesowych.

Osoba kontaktowa

Aleksandra Lindner

PARTNER, ADWOKAT, MEDIATOR SĄDOWY


aleksandra.lindner@hww.pl
+48 732 733 843

Napisz do nas    W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18 lok. 4/L, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000713665, posiadająca REGON: 369257204, NIP: 1132960039.

    W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu przysługuje mi prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy daneosobowe@hww.pl

    Więcej informacji objętych obowiązkiem informacyjnym, w szczególności cele i podstawy przetwarzania danych osobowych oraz przysługujące podmiotom danych uprawnienia, znajdują się pod adresem https://hww.pl/polityka-prywatnosci/.