1. HWW
 2. /
 3. Usługi
 4. /
 5. Prawo karne i gospodarcze

Prawo karne i gospodarcze


W kancelarii HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy specjalizujemy się w prawie karnym i gospodarczym, oferując kompleksowe doradztwo prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla zarządów oraz rad nadzorczych spółek. Nasz zespół prawa karnego gospodarczego i śledztw posiada szeroką wiedzę i doświadczenie, co pozwala nam skutecznie prowadzić klientów przez skomplikowane postępowania karne oraz śledztwa wewnętrzne.

W ramach naszej specjalizacji zapewniamy:

 • Profesjonalne wsparcie w zakresie prawa karnego gospodarczego, uwzględniając wszelkie aspekty związane z postępowaniami karnymi dotyczącymi działalności gospodarczej.
 • Prowadzenie śledztw wewnętrznych, które pomagają zarządom i radom nadzorczym zidentyfikować i ocenić ryzyka prawne oraz faktyczne związane z działalnością spółki.
 • Indywidualne podejście do każdej sprawy, co pozwala na właściwą ocenę sytuacji klienta, często bardzo złożonej zarówno pod względem faktycznym, jak i prawnym.

Dzięki naszemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości przepisów prawa, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom skuteczną obronę oraz doradztwo w najtrudniejszych sprawach. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie postępowania, dbając o ich interesy i oferując rozwiązania dostosowane do ich specyficznych potrzeb i sytuacji.

Osoba kontaktowa

Damian Wojnowski, LL.M.

Adwokat, Partner


damian.wojnowski@hww.pl
+48 (22) 100 42 24

Napisz do nas  W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18 lok. 4/L, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000713665, posiadająca REGON: 369257204, NIP: 1132960039.

  W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu przysługuje mi prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy daneosobowe@hww.pl

  Więcej informacji objętych obowiązkiem informacyjnym, w szczególności cele i podstawy przetwarzania danych osobowych oraz przysługujące podmiotom danych uprawnienia, znajdują się pod adresem https://hww.pl/polityka-prywatnosci/.