1. HWW
 2. /
 3. Usługi
 4. /
 5. Ceny transferowe

Ceny transferowe


Kancelaria HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy specjalizuje się w kompleksowym doradztwie dotyczącym cen transferowych, oferując pełen zakres usług związanych z tym obszarem prawa podatkowego.

Nasze wsparcie obejmuje:

 • Doradztwo dotyczące cen transferowych - Świadczymy profesjonalne doradztwo dotyczące cen transferowych, pomagając naszym klientom w zrozumieniu i wdrożeniu odpowiednich strategii w celu zgodności z obowiązującymi przepisami.
 • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych - Nasz zespół ekspertów zajmuje się sporządzaniem dokumentacji cen transferowych, zapewniając, że wszystkie transakcje z podmiotami powiązanymi są odpowiednio udokumentowane zgodnie z wymogami prawnymi. Sporządzanie dokumentacji cen transferowych to kluczowy element naszej oferty.
 • Analiza transakcji z podmiotami powiązanymi - Przeprowadzamy szczegółową analizę transakcji z podmiotami powiązanymi, identyfikując potencjalne ryzyka i proponując rozwiązania minimalizujące ryzyko podatkowe.
 • Wycena transakcji - Zajmujemy się wyceną transakcji, dbając o to, aby były one zgodne z zasadą ceny rynkowej i spełniały wszelkie wymogi regulacyjne.
 • Doradztwo w zakresie przygotowania wniosku o uzyskanie uprzedniego porozumienia cenowego - Oferujemy doradztwo w zakresie przygotowania wniosku o uzyskanie uprzedniego porozumienia cenowego (APA), co pozwala naszym klientom na uzyskanie pewności co do zgodności ich cen transferowych z przepisami podatkowymi.

Kancelaria HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy zapewnia kompleksową obsługę w zakresie sporządzania dokumentacji cen transferowych, pomagając przedsiębiorstwom w prawidłowym raportowaniu i minimalizowaniu ryzyka podatkowego związanego z transakcjami z podmiotami powiązanymi. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

Osoba kontaktowa

Piotr Magda

Radca prawny


piotr.magda@hww.pl
+48 732 733 563

Napisz do nas  W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18 lok. 4/L, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000713665, posiadająca REGON: 369257204, NIP: 1132960039.

  W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu przysługuje mi prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy daneosobowe@hww.pl

  Więcej informacji objętych obowiązkiem informacyjnym, w szczególności cele i podstawy przetwarzania danych osobowych oraz przysługujące podmiotom danych uprawnienia, znajdują się pod adresem https://hww.pl/polityka-prywatnosci/.