1. HWW
 2. /
 3. Branże
 4. /
 5. Transport, spedycja i logistyka

Prawo Transportowe Spedycja i Logistyka


Kancelaria HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy oferuje kompleksową obsługę prawną podmiotów z zakresu prawa transportowego. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym związanym z przewozem towarów zarówno na terenie kraju, jak i międzynarodowym.

Zakres naszych usług obejmuje:

 • Reprezentacja w sporach - Skutecznie reprezentujemy naszych Klientów w sporach wynikłych z tytułu szkód podczas transportu, szkód komunikacyjnych, a także w kontaktach z ubezpieczycielami w sprawie likwidacji powstałych szkód.
 • Redagowanie oraz opiniowanie umów - Zajmujemy się redagowaniem oraz opiniowaniem umów spedycji i przewozu, jak również wzorów umów i zleceń z przewoźnikami, aby zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo prawne i zgodność z obowiązującymi przepisami.
 • Kompleksowa reprezentacja przed ubezpieczycielami - Oferujemy pełną obsługę prawną w kontaktach z ubezpieczycielami, obejmującą zgłaszanie szkód, przygotowywanie odwołań od decyzji odmownych oraz reprezentowanie przed sądami w sprawach z ubezpieczycielami.
 • Obsługa roszczeń transportowych - Nasza kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą roszczeń związanych z usługami transportowymi, dbając o interesy naszych Klientów na każdym etapie procesu.
 • Dochodzenie oraz windykacja należności - Skutecznie dochodzimy oraz windykujemy należności wynikające z nienależytego wykonania umowy przewozu, zapewniając naszym Klientom odzyskanie należnych im środków.

Kancelaria HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy to gwarancja profesjonalizmu i skuteczności w obsłudze prawnej sektora transportowego, spedycji i logistyki. Naszym celem jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości doradztwa prawnego i reprezentacji, aby mogli skupić się na rozwijaniu swojego biznesu bez obaw o kwestie prawne.

Osoba kontaktowa

Adrian Łukasik

Aplikant radcowski


adrian.lukasik@hww.pl
+48 732 733 402

Napisz do nas  W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18 lok. 4/L, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000713665, posiadająca REGON: 369257204, NIP: 1132960039.

  W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu przysługuje mi prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy daneosobowe@hww.pl

  Więcej informacji objętych obowiązkiem informacyjnym, w szczególności cele i podstawy przetwarzania danych osobowych oraz przysługujące podmiotom danych uprawnienia, znajdują się pod adresem https://hww.pl/polityka-prywatnosci/.