1. HWW
 2. /
 3. Branże
 4. /
 5. Nieruchomości

Nieruchomości


Kancelaria specjalizuje się w obsłudze transakcji i inwestycji na rynku nieruchomości oraz w obszarach blisko powiązanych z problematyką nieruchomości.

Świadczymy usługi doradztwa we wszystkich rodzajach projektów związanych z nieruchomościami na wszystkich ich etapach. Naszym klientom oferujemy między innymi szczegółową analizę stanu prawnego nieruchomości, ustanawianie i znoszenie ograniczonych praw na nieruchomości oraz negocjowanie i przygotowywanie różnorodnych umów, w tym umowy sprzedaży, najmu czy dzierżawy. W ramach prawa obrotu nieruchomościami zajmujemy się prowadzeniem sporów sądowych w tym reprezentujemy klientów w postępowaniach wieczystoksięgowych.

Doradzamy i reprezentujemy Klientów w sprawach związanych z nieruchomościami:

 • uzyskiwaniu warunków zabudowy i pozwoleń na budowę,
 • ustanowieniu służebności lub hipoteki,
 • dokonywaniu podziału i przekształcenia działek,
 • uzyskiwaniu potwierdzenia zasiedzenia nieruchomości,
 • przygotowywaniu i negocjowaniu umów najmu,
 • dokonywaniu zniesienia współwłasności,
 • przeprowadzaniu audytu prawnego nieruchomości.

Osoba kontaktowa

Adrian Łukasik

Aplikant radcowski


adrian.lukasik@hww.pl
+48 732 733 402

Napisz do nas  W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18 lok. 4/L, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000713665, posiadająca REGON: 369257204, NIP: 1132960039.

  W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu przysługuje mi prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy daneosobowe@hww.pl

  Więcej informacji objętych obowiązkiem informacyjnym, w szczególności cele i podstawy przetwarzania danych osobowych oraz przysługujące podmiotom danych uprawnienia, znajdują się pod adresem https://hww.pl/polityka-prywatnosci/.