1. HWW
  2. /
  3. Usługi
  4. /
  5. Crowdfunding

Crowdfunding


W Kancelarii HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy oferujemy kompleksowe doradztwo prawne z zakresu Crowdfunding, skupiając się na kluczowych obszarach takich jak papiery wartościowe i finansowanie przedsiębiorstw, doradztwo inwestycyjne, nowe technologie i spółki z potencjałem wzrostu, finansowanie nieruchomości oraz inwestycje w nowe technologie i startupy.

Papiery Wartościowe i Finansowanie Przedsiębiorstw

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym dotyczącym emisji papierów wartościowych w ramach platform crowdfundingowych. Nasze usługi obejmują przygotowanie dokumentacji emisyjnej, doradztwo w zakresie zgodności z przepisami prawnymi oraz wsparcie w procesach pozyskiwania kapitału.

Doradztwo Inwestycyjne

Nasza kancelaria oferuje profesjonalne doradztwo inwestycyjne, pomagając klientom ocenić potencjalne inwestycje w projekty crowdfundingowe. Analizujemy ryzyka, przygotowujemy strategie inwestycyjne i wspieramy w podejmowaniu świadomych decyzji inwestycyjnych.

Nowe Technologie i Spółki z Potencjałem Wzrostu

Z pasją wspieramy rozwój nowych technologii oraz spółek z dużym potencjałem wzrostu. Pomagamy naszym klientom w nawigacji po złożonym krajobrazie prawnym związanym z crowdfundingiem, oferując doradztwo w zakresie ochrony własności intelektualnej, strukturyzacji inwestycji oraz zgodności z przepisami.

Finansowanie Nieruchomości

Oferujemy specjalistyczne doradztwo prawne w zakresie finansowania nieruchomości poprzez platformy crowdfundingowe. Pomagamy naszym klientom w przygotowaniu i negocjacji umów, ocenie projektów inwestycyjnych oraz zapewniamy zgodność z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Inwestycje w Nowe Technologie i Startupy

Wspieramy inwestorów oraz startupy w realizacji innowacyjnych projektów. Nasze usługi obejmują doradztwo prawne przy pozyskiwaniu finansowania, przygotowanie umów inwestycyjnych oraz doradztwo w zakresie strukturyzacji inwestycji. Pomagamy również w ocenie potencjału technologicznego oraz rynkowego nowych przedsięwzięć.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy branżowej, Kancelaria HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy zapewnia kompleksowe i profesjonalne wsparcie prawne w zakresie crowdfundingu, umożliwiając naszym klientom skuteczne realizowanie ich celów inwestycyjnych i biznesowych.

Osoba kontaktowa

Piotr Magda

Radca prawny


piotr.magda@hww.pl
+48 732 733 563

Napisz do nas    W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18 lok. 4/L, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000713665, posiadająca REGON: 369257204, NIP: 1132960039.

    W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu przysługuje mi prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy daneosobowe@hww.pl

    Więcej informacji objętych obowiązkiem informacyjnym, w szczególności cele i podstawy przetwarzania danych osobowych oraz przysługujące podmiotom danych uprawnienia, znajdują się pod adresem https://hww.pl/polityka-prywatnosci/.