Płatne praktyki w dziale Prawa Podatkowego

Kancelaria HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy zaprasza studentów / studentki prawa IV i V roku do odbycia płatnych praktyk. Unikatowym aspektem praktyk w HWW jest ich interdyscyplinarny charakter. Specjalizacje, w których studenci mają okazję się szkolić podczas praktyk to m.in.: prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, procesy sądowe i arbitrażowe, prawo podatkowe, prawo energetyczne.

Najlepsi studenci praktyk otrzymają możliwość nawiązania stałej współpracy po zakończeniu praktyk.

Płatne praktyki do działu prawa podatkowego

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łucka 18

Oferujemy:

  • zaświadczenie o realizacji i odbyciu praktyk;
  • udział w ambitnych projektach, realizowanych dla uznanych polskich i zagranicznych firm oraz jednostek administracji;
  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie prawniczej pod okiem wykwalifikowanych prawników;
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • w godzinach roboczych lekcje specjalistycznego angielskiego;
  • komfortowe warunki pracy w nowej siedzibie Kancelarii w centrum Warszawy - 100 m od Fabryki Norblina;
  • pracę w młodym zespole;
  • możliwość długotrwałej współpracy

Wymagania:

  • student prawa, finansów lub ekonomii - IV lub V roku studiów;
  • ogólna znajomość przepisów prawa podatkowego;
  • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista;
  • mile widziane: bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (poziom B2);
  • zaangażowanie w powierzone zadania.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca pomoc w obsłudze klientów kancelarii;
  • research prawny;
  • kontakt z Sądami, Urzędami i innymi instytucjami;
  • przygotowywanie projektów opinii, porad, informacji podatkowych, pism procesowych
W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o przesłanie swojego CV na adres: kancelaria@hww.pl z dopiskiem ,,Praktyki do działu prawa podatkowego”.

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować na adres: kancelaria@hww.pl wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, które wykraczają poza dane konieczne dla prowadzenia rekrutacji przez HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy Sp.k., w celu ich przetwarzania w procesie rekrutacji, w celu prowadzenia rekrutacji i na czas jej trwania rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że mogę wycofać swoją zgodę w każdym czasie oraz że wycofanie mojej zgody nie wypłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych przed wycofaniem zgody.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.