Paulina Barańska

Adwokat


e-mail: paulina.baranska@hww.pl
tel: +48 537 538 003

Doświadczenie

Jest doświadczonym prawnikiem specjalizującym się głównie w prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym oraz karnym. Zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego rozpoczęła w renomowanych warszawskich kancelariach, gdzie miała okazję pracować nad różnorodnymi sprawami z zakresu postępowań cywilnych oraz karnych.

Posiadając wszechstronne umiejętności oraz solidną wiedzę prawniczą, skupia się na reprezentowaniu klientów zarówno w postępowaniach przedsądowych, jak i procesowych przed sądami powszechnymi, organami egzekucji oraz mediatorami. Jej praktyka obejmuje również prowadzenie spraw karnych, spraw o wykroczenia oraz spraw karno-skarbowych na wszystkich etapach postępowania, zapewniając kompleksową obronę oskarżonych oraz skuteczną reprezentację pokrzywdzonych.

Wykształcenie

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, zdobywając solidne podstawy prawnicze. Aktualnie jest wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, kontynuując swoją praktykę z zaangażowaniem i profesjonalizmem.