Facebook

Linkedin

 

Grupa HWW

Grupa HWW to ludzie, firmy i rozwiązania, które pomagają firmom oraz klientom indywidualnym zadbać o swoje sprawy prawne i podatkowe. W Polsce, i poza granicami kraju. WH Consulting. Firma doradztwa biznesowego, która skupia swoje działania na prawie i podatkach. Znajdą tu Państwo gotowe, wyselekcjonowane rozwiązania, które można wykorzystać podczas otwierania swojej firmy (Rejestracja podmiotów gospodarczych, doradztwo przy wyborze struktury spółek), prowadzenia jej (ulgi podatkowe dla wybranych podmiotów), a także wsparcie w organizowaniu pozwolenia na broń czy organizowaniu upadłości konsumenckiej.

WH Consulting to zespół specjalistów, którzy pomagają wskazać najlepsze wybory w gąszczu rozwiązań prawnych i podatkowych. Dla naszych klientów wraz z kancelarią prawną przygotowaliśmy szereg gotowych, przetestowanych rozwiązań prawnych oraz podatkowych, które można z powodzeniem zastosować dla własnych potrzeb.

ZOBACZ ONLINE

Niemcy

Kancelaria świadczy usługi z obszaru transgranicznego biznesowego prawa polsko-niemieckiego, pomagając wchodzić polskim przedsiębiorcom na rynek niemiecki oraz odwrotne.

 

Obsługa prawna kancelarii w kwestii polsko-niemieckich obejmuje takie dziedziny jak:

 1. Windykacja należności
 2. Prawo korporacyjne
 3. Fuzje i przejęcia
 4. Doradztwo podatkowe
 5. Prawo własności intelektualnej
 6. Reprezentacja przed sądami polskimi i niemieckimi

Włochy

Kancelaria pomaga przedsiębiorcom w zakresie prawa włoskiego za pomocą polsko-włoskiego zespołu profesjonalistów.

 

Obsługa prawna w obszarach polsko-włoskich obejmuje takie dziedziny jak:

 1. Windykacja należności
 2. Prawo korporacyjne
 3. Fuzje i przejęcia
 4. Doradztwo podatkowe
 5. Prawo własności intelektualnej